Kayıp Egzoz Gazı Emisyon Pulları

- Ağrı İli Merkez İlçesinde faaliyet gösteren, Aydemir Otomotiv’e ait olan Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm İstasyonunda kullanılmak üzere, Ağrı Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından satışı yapılan, A56798195 seri numaralı 1 (bir) adet egzoz gazı emisyon ölçüm pulunun kaybolduğu belirtilmiştir.

- Denizli İli Merkezefendi İlçesinde faaliyet gösteren, Reno Ege Motorlu Taşıtlar San. ve Tic.Ltd.Şti.’e ait olan Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm İstasyonunda kullanılmak üzere, Denizli Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından satışı yapılan, A54497642 seri numaralı 1 (bir) adet egzoz gazı emisyon ölçüm pulunun kaybolduğu belirtilmiştir.

 - Balıkesir İli Bandırma İlçesinde faaliyet gösteren, Muslubaşlar Oto Tic. A.Ş. ’ne ait olan Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm İstasyonunda kullanılmak üzere, Balıkesir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından satışı yapılan, A55399215 seri numaralı 1 (bir) adet egzoz gazı emisyon ölçüm pulunun kaybolduğu belirtilmiştir.

- Aydın İli Söke İlçesinde faaliyet gösteren, Nuh BİLGİLİ (ASR Otomotiv)’e ait olan Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm İstasyonunda kullanılmak üzere, Aydın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından satışı yapılan, A60411390 seri numaralı 1 (bir) adet egzoz gazı emisyon ölçüm pulunun kaybolduğu belirtilmiştir.

 

- Antalya İli Kepez İlçesinde faaliyet gösteren, Pınarbaşı Motorlu Araçlar San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne ait olan Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm İstasyonunda kullanılmak üzere, Antalya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından satışı yapılan, A57591041 seri numaralı 1 (bir) adet egzoz gazı emisyon ölçüm pulu  ve 10082558 seri numaralı 1 adet egzoz gazı emisyon ölçüm ruhsatının kaybolduğu belirtilmiştir.

 

- Balıkesir İli Edremit İlçesinde faaliyet gösteren, Bayraktar Otomotiv Bosch Car Servisi’ ne ait olan Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm İstasyonunda kullanılmak üzere, Balıkesir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından satışı yapılan, A55392022 seri numaralı 1 (bir) adet egzoz gazı emisyon ölçüm pulunun  kaybolduğu belirtilmiştir.

- Balıkesir İlinde faaliyet gösteren, Akkaş Oto. Pet.İnş. Tur. Tic. Ltd.Şti.’ ne ait olan Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm İstasyonunda kullanılmak üzere, Balıkesir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından satışı yapılan, A7474196 seri numaralı 1 (bir) adet egzoz gazı emisyon ölçüm pulunun ve A5179962 seri numaralı 1 (bir) adet egzoz gazı emisyon ölçüm Ruhsat Kartının kaybolduğu belirtilmiştir.

- Uşak İlinde faaliyet gösteren, Özeşmeliler Oto. İletişim Pet. İnş. Tur. San. ve Tic. A.Ş’ ne ait olan Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm İstasyonunda kullanılmak üzere, Uşak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından satışı yapılan, A049196131 seri numaralı 1 (bir) adet egzoz gazı emisyon ölçüm pulunun kaybolduğu belirtilmiştir.

- Antalya İlinde faaliyet gösteren, Pınarbaşı Motorlu Araçlar San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne ait olan Egzoz Gazı Emisyon Ölçüm İstasyonunda kullanılmak üzere, Antalya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından satışı yapılan, A54160241 seri numaralı 1 (bir) adet egzoz gazı emisyon ölçüm pulu ve 10082054 seri numaralı 1 (bir) adet egzoz gazı emisyon ölçüm ruhsatının kaybolduğu belirtilmiştir.

- Ağrı İlinde faaliyet gösteren, Demiroğulları Otomotiv Ltd Şti.’ne ait olan Egzoz Gazı Ölçüm İstasyonunda kullanılmak üzere, Ağrı Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından satışı yapılan A513836189 seri numaralı 1 (bir) adet egzoz gazı emisyon ölçüm pulunun kaybolduğu belirtilmiştir

-Denizli İlinde faaliyet gösteren, Şahinler Motorlu Araçlar Otomotiv Ltd.Sti’ne ait olan Egzoz Gazı Ölçüm İstasyonunda kullanılmak üzere, Denizli Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından satışı yapılan A47368790 seri numaralı 1 (bir) adet egzoz gazı emisyon ölçüm pulunun kaybolduğu belirtilmiştir.

-Antalya İlinde faaliyet gösteren Pınarbaşı Motorlu Araçlar San. Ve Tic. Ltd. Şti.’a ait olan Egzoz Gazı Ölçüm İstasyonunda kullanılmak üzere, Antalya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından satışı yapılan A48967871 seri numaralı 1 (bir) adet egzoz gazı emisyon ölçüm pulunun kaybolduğu belirtilmiştir.

- Tokat İlinde faaliyet gösteren Tüvtürk - Tamaş Araç Muayene İstasyonları İletişim AŞ -  Niksar Şubesi’ne ait olan Egzoz Gazı Ölçüm İstasyonunda kullanılmak üzere, Tokat Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından satışı yapılan A50194401-A50194900 seri numaraları arasında toplam 500 (beş yüz) adet egzoz gazı emisyon ölçüm pulunun kaybolduğu belirtilmiştir.

- Erzincan İlinde faaliyet gösteren İşpar Otomotiv Proje Müh. Ltd. Şti’ne ait olan Egzoz Gazı Ölçüm İstasyonunda kullanılmak üzere, Erzincan Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından satışı yapılan A26022342-A26022417 seri numaraları arasında toplam 75 (yetmiş beş) adet egzoz gazı emisyon ölçüm pulunun kaybolduğu belirtilmiştir.

 

-Denizli İlinde faaliyet gösteren Sadıkoğulları Otomotiv Pet. Turizm. Tic. Ve San. Ltd. Şti’ne ait olan Egzoz Gazı Ölçüm İstasyonunda kullanılmak üzere, Denizli Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından satışı yapılan C6140808 seri numaralı 1(bir) adet egzoz gazı emisyon ölçüm ruhsatının kaybolduğu belirtilmiştir.

 

-Denizli İlinde faaliyet gösteren Özşen Otomotiv - Mehmet TOKAT’a ait olan Egzoz Gazı Ölçüm İstasyonunda kullanılmak üzere, Denizli Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından satışı yapılan A47354816 seri numaralı 1 (bir) adet egzoz gazı emisyon ölçüm pulunun kaybolduğu belirtilmiştir.

 

-İlimiz, Erenler İlçesinde faaliyet gösteren Özöztürkler Oto.San.Tic.Ltd.Şti’ne ait olan Egzoz Gazı ölçüm İstasyonunda kullanılmak üzere, Müdürlüğümüz tarafından satışı yapılan A45557050 seri numaralı toplam 1 (bir) adet egzoz gazı emisyon ölçüm pulunun kaybolduğu belirtilmiştir.